Strona główna1 » PRZEDMIOTY DO DECOUPAGE2 » Pudełka

Pudełka

Pudełka W ciągu roku zdarzają się okazje do wręczenia bliskiej osobie małego podarku. To jak prezent jest zapakowany odbija się w części na jego wartości oraz pobudza wyobraźnię w trakcie odpakowywania. Dziś nie jest się ograniczonym do owijania wszystkiego w kolorowy papier i przeobrażanie każdego prezentu w paczkę. Pudełka ozdobne mogą być zarówno bezpiecznym „sejfem” dla podarunku, jak i jego dopełnieniem.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Pudełko, które zwraca uwagę

Ozdobne pudełko nie musi wcale być gotowym produktem, który ściągnie się ze sklepowej półki. Opakowanie ma takie samo znaczenie jak prezent, a im bardziej jest przemyślane i dopasowane do osoby, którą zamierza się obdarować, tym większa będzie jej radość. Podarków nie warto wrzucać w byle co i tracić na ich potencjale. Lepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce i zainwestować w drewniane pudełka, które ozdabia się samemu. 
Pudełko do decoupage jest rozwiązaniem, które pozwala w oryginalny sposób na wręczenie dwóch prezentów jednocześnie. Decoupage to technika zdobnicza, która pozwala w łatwy sposób samodzielnie stworzyć unikalne kreacje, zmieniając zwykły przedmiot w małe dzieło sztuki. Takie pudełko posiada często bazowy wzór, jednak nie jest się tutaj ograniczonym żadną instrukcją.  

Drewniane pudełka jako pamiątka

Papier z opakowanego prezentu zawsze ląduje w koszu. Drewniane pudełka do zdobienia za pomocą techniki decoupage nie są dodatkiem, który wyrzuca się zaraz po odpakowaniu prezentu. Są one jego integralną częścią, która pokazuje, że włożyło się więcej trudu w zrobienie przyjemności bliskiej osobie - więcej niż tylko kilka kliknięć na ekranie i sfinalizowanie zakupu.
Pudełka te można później wykorzystać jako ciekawy dodatek dekoracyjny używany codziennie lub na specjalne okazje. Ozdobione za pomocą techniki decoupage dają wiele opcji do późniejszego wykorzystania – mogą być użyte, jako ciekawe pudełeczka na biżuterię, drobne lub inne ważne osobiste skarby.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl